Характеристики Автохолодильник Thermo CBP-35 (4823082715541)
| Об'єм | 35 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/24/230 В |
| Вага | 8.5 кг |
| Розміри | 61 х 40 х 32 см |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thermo |
Опис Автохолодильник Thermo CBP-35 (4823082715541)
Автохолодильник Thermo CBP-35 35 л - ізотермічний бокс об'ємом камери 35 літрів. Це пристрій здатний охолоджувати продукти до температури на 25 градусів нижче навколишнього середовища і нагрівати на 65 градусів вище повітря навколо пристрою. Серед плюсів термобоксах варто згадати систему захисту від вологи і ураження електричним струмом.
Характеристики Автохолодильник Thermo CBP-35 (4823082715541)
| Об'єм | 35 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/24/230 В |
| Вага | 8.5 кг |
| Розміри | 61 х 40 х 32 см |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Thermo |
Опис Автохолодильник Thermo CBP-35 (4823082715541)
Автохолодильник Thermo CBP-35 35 л - ізотермічний бокс об'ємом камери 35 літрів. Це пристрій здатний охолоджувати продукти до температури на 25 градусів нижче навколишнього середовища і нагрівати на 65 градусів вище повітря навколо пристрою. Серед плюсів термобоксах варто згадати систему захисту від вологи і ураження електричним струмом.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше