Характеристики Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082715527)
| Об'єм | 26 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Розміри | 41 x 32 x 43 см |
| Колір | білий, синій |
| Виробник | Thermo |
Опис Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082715527)
Thermo CBP-26 - універсальний і компактний термоелектричний холодильник для автомобіля.
- Номінальна напруга: АС-220-240В / DC-12В-24 В
- Потужність в режимі охолодження: АС-60 Вт / DC-50 Вт
- Потужність в режимі нагріву: АС-55Вт / DC-45 Вт
- Принцип роботи: за ефектом «Пельтьє»
- Максимальне охолодження: до 8 С
- Максимальний нагрів: 50-65 С
- Клас електрозахисту: ІІ
Об'єм - 26 л, Вид - термоелектричний, Вага - 4.5 кг
Немає в наявності 3 947 грн
Характеристики Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082715527)
| Об'єм | 26 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Розміри | 41 x 32 x 43 см |
| Колір | білий, синій |
| Виробник | Thermo |
Опис Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082715527)
Thermo CBP-26 - універсальний і компактний термоелектричний холодильник для автомобіля.
- Номінальна напруга: АС-220-240В / DC-12В-24 В
- Потужність в режимі охолодження: АС-60 Вт / DC-50 Вт
- Потужність в режимі нагріву: АС-55Вт / DC-45 Вт
- Принцип роботи: за ефектом «Пельтьє»
- Максимальне охолодження: до 8 С
- Максимальний нагрів: 50-65 С
- Клас електрозахисту: ІІ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше