Характеристики Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082716890)
| Об'єм | 26 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/230 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Розміри | 43 х 41 х 32 см |
| Колір | синій |
| Виробник | Thermo |
Опис Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082716890)
Автохолодильник Thermo CBP-26 має об'єм 26 літрів і стане чудовим доповненням для будь-якого автомандрівника. Бренд Thermo випускає портативні холодильники для легкового та вантажного автомобільного транспорту.
Холодильник Thermo стане в пригоді для автомобіліста, який тривалий час проводить у дорозі. Пристрій дає змогу зберігати в ньому доволі велику кількість охолоджуваних продуктів, займає мало місця і стане в пригоді спекотної літньої погоди.
Додаткові характеристики:
- Матеріал: пластик
- Продукція не містить шкідливих речовин
- Принцип роботи: за ефектом «Пельтьє»
- Клас електрозахисту: ІІ
- Максимальне нагрівання: до 65 °C за зовнішньої температури 25 °C
- Максимальне охолодження: до 8 °C за зовнішньої температури 25 °C
Характеристики Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082716890)
| Об'єм | 26 л |
| Режим роботи | нагрів, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/230 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Розміри | 43 х 41 х 32 см |
| Колір | синій |
| Виробник | Thermo |
Опис Автохолодильник Thermo CBP-26 (4823082716890)
Автохолодильник Thermo CBP-26 має об'єм 26 літрів і стане чудовим доповненням для будь-якого автомандрівника. Бренд Thermo випускає портативні холодильники для легкового та вантажного автомобільного транспорту.
Холодильник Thermo стане в пригоді для автомобіліста, який тривалий час проводить у дорозі. Пристрій дає змогу зберігати в ньому доволі велику кількість охолоджуваних продуктів, займає мало місця і стане в пригоді спекотної літньої погоди.
Додаткові характеристики:
- Матеріал: пластик
- Продукція не містить шкідливих речовин
- Принцип роботи: за ефектом «Пельтьє»
- Клас електрозахисту: ІІ
- Максимальне нагрівання: до 65 °C за зовнішньої температури 25 °C
- Максимальне охолодження: до 8 °C за зовнішньої температури 25 °C
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше