Автохолодильник Mystery з компресором та холодоагентом 50 л (MRQ-55)
код: U1046400
Характеристики Автохолодильник Mystery з компресором та холодоагентом 50 л (MRQ-55)
| Об'єм | 50 л |
| Режим роботи | збереження температури, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | компресійний |
| Живлення | 12/24/220 В |
| Вага | 19.5 кг |
| Розміри | 74,2 x 49,5 x 36 см |
| Колір | сірий |
| Виробник | Mystery |
Опис Автохолодильник Mystery з компресором та холодоагентом 50 л (MRQ-55)
Компресорний автомобільний холодильник на 50 літрів, живлення від мережі 12В/24В або 220В, за допомогою адаптера. Для керування передбачені індикатори та сенсорна панель.
Об'єм - 50 л, Вид - компресійний, Вага - 19.5 кг
Немає в наявності 11 906 грн
Характеристики Автохолодильник Mystery з компресором та холодоагентом 50 л (MRQ-55)
| Об'єм | 50 л |
| Режим роботи | збереження температури, охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | компресійний |
| Живлення | 12/24/220 В |
| Вага | 19.5 кг |
| Розміри | 74,2 x 49,5 x 36 см |
| Колір | сірий |
| Виробник | Mystery |
Опис Автохолодильник Mystery з компресором та холодоагентом 50 л (MRQ-55)
Компресорний автомобільний холодильник на 50 літрів, живлення від мережі 12В/24В або 220В, за допомогою адаптера. Для керування передбачені індикатори та сенсорна панель.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше