Характеристики Автохолодильник MPM MPM-35-CBM-09YА
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Вага | 4.96 кг |
| Розміри | 47.5 х 47 х 33.3 см |
| Колір | сірий |
| Виробник | MPM |
Опис Автохолодильник MPM MPM-35-CBM-09YА
Об'єм холодильника 30 літрів. Автомобільний блок живлення (12 В) дозволяє підключати пристрій до автомобіля під час подорожі.
Вбудований блок живлення 230 В дозволяє легко використовувати холодильник навіть від мережі в домашніх умовах. В комплект входить набір кабелів змінного та постійного струму.
Туристичний холодильник має функцію охолодження до 16 градусів нижче за температуру навколишнього середовища. Він має функцію ECO - тоді холодильник споживає дуже мало енергії.
Характеристики Автохолодильник MPM MPM-35-CBM-09YА
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12/220 В |
| Вага | 4.96 кг |
| Розміри | 47.5 х 47 х 33.3 см |
| Колір | сірий |
| Виробник | MPM |
Опис Автохолодильник MPM MPM-35-CBM-09YА
Об'єм холодильника 30 літрів. Автомобільний блок живлення (12 В) дозволяє підключати пристрій до автомобіля під час подорожі.
Вбудований блок живлення 230 В дозволяє легко використовувати холодильник навіть від мережі в домашніх умовах. В комплект входить набір кабелів змінного та постійного струму.
Туристичний холодильник має функцію охолодження до 16 градусів нижче за температуру навколишнього середовища. Він має функцію ECO - тоді холодильник споживає дуже мало енергії.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше