Автохолодильник Giostyle Horizon 20 12V (8000303306778)
Характеристики Автохолодильник Giostyle Horizon 20 12V (8000303306778)
| Об'єм | 20 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12 В |
| Вага | 17 кг |
| Розміри | 42 х 37.8 х 25.5 см |
| Колір | сірий, салатовий |
| Виробник | Giostyle |
Опис Автохолодильник Giostyle Horizon 20 12V (8000303306778)
Електричний автохолодильник GioStyle Horizon 20 12V ідеально підходить для вихідних за містом та в автомобілі для сімейних поїздок. Автохолодильник Гіостайл Horizon 20 12V легко транспортується завдяки ергономічній ручці та легко поміщається у багажник. Джерело живлення: 12 В постійного струму для транспортних засобів. Зовнішній/внутрішній матеріал: поліпропілен. Розміри 37,8 х 25,5 х 42 див.
Комплектація
- Контейнер
- Кришка з вбудованим мотором та гумовою прокладкою
- Шнур зарядки для автомобільного прикурювача 12 В
Характеристики Автохолодильник Giostyle Horizon 20 12V (8000303306778)
| Об'єм | 20 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12 В |
| Вага | 17 кг |
| Розміри | 42 х 37.8 х 25.5 см |
| Колір | сірий, салатовий |
| Виробник | Giostyle |
Опис Автохолодильник Giostyle Horizon 20 12V (8000303306778)
Електричний автохолодильник GioStyle Horizon 20 12V ідеально підходить для вихідних за містом та в автомобілі для сімейних поїздок. Автохолодильник Гіостайл Horizon 20 12V легко транспортується завдяки ергономічній ручці та легко поміщається у багажник. Джерело живлення: 12 В постійного струму для транспортних засобів. Зовнішній/внутрішній матеріал: поліпропілен. Розміри 37,8 х 25,5 х 42 див.
Комплектація
- Контейнер
- Кришка з вбудованим мотором та гумовою прокладкою
- Шнур зарядки для автомобільного прикурювача 12 В
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше