Автохолодильник Giostyle Bravo 25 12V (8000303308522)
код: U0912942
Характеристики Автохолодильник Giostyle Bravo 25 12V (8000303308522)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12 В |
| Вага | 2.83 кг |
| Розміри | 41 х 38 х 25.6 см |
| Колір | білий, жовтий, зелений |
| Виробник | Giostyle |
Опис Автохолодильник Giostyle Bravo 25 12V (8000303308522)
Автохолодильник GioStyle Bravo 25 12V 25 л 8000303308522 - це незамінний атрибут тривалих подорожей, особливо в жарку пору року. Завдяки ньому Ваші продукти і напої не зіпсуються і будуть освіжаючими. Об'єм автохолодильника 25 літрів.
Об'єм - 25 л, Вид - термоелектричний, Вага - 2.83 кг
Немає в наявності 4 056 грн
Характеристики Автохолодильник Giostyle Bravo 25 12V (8000303308522)
| Об'єм | 25 л |
| Режим роботи | охолодження |
| Виконання корпусу | бокс |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Вид | термоелектричний |
| Живлення | 12 В |
| Вага | 2.83 кг |
| Розміри | 41 х 38 х 25.6 см |
| Колір | білий, жовтий, зелений |
| Виробник | Giostyle |
Опис Автохолодильник Giostyle Bravo 25 12V (8000303308522)
Автохолодильник GioStyle Bravo 25 12V 25 л 8000303308522 - це незамінний атрибут тривалих подорожей, особливо в жарку пору року. Завдяки ньому Ваші продукти і напої не зіпсуються і будуть освіжаючими. Об'єм автохолодильника 25 літрів.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше