Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Арбалет Poe Lang Blade Plus 40 LBS Black (CR-070BP-40)
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 18 кг |
| Прицільна дальність стрільби | 40 м |
| Швидкість польоту стріли | 103 м/с |
| Робочий хід тятиви | 33 см |
| Матеріал корпусу | алюмінієвий сплав, пластик |
| Матеріал приклада | пластик |
| Матеріал плеч | вуглепластик |
| Ширина плечей | 47 см |
| Прицільні пристосування | оптичний приціл |
Опис Арбалет Poe Lang Blade Plus 40 LBS Black (CR-070BP-40)
Блочний арбалет від Тайванської фірми Poe Lang модель Blade Plus в чорному кольорі, з силою натягу в 40 футів.
Ложе виконано з алюмінію, пістолетне руків'я таі регульований приклад з пластика. Оптичний приціл встановлюється на інтегровану планку Пикатінні.
У комплект також влючено:
- оптичний приціл фіксованої кратності 4 * 32,
- захисні окуляри,
- три 20" болта,
- ківер на 3 болта,
- ручка перенесення вогню.
- стопер тятиви,
- віск для тятиви.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Арбалет Poe Lang Blade Plus 40 LBS Black (CR-070BP-40)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Арбалет Poe Lang Blade Plus 40 LBS Black (CR-070BP-40)
| Тип конструкції | блоковий |
| Сила натягу | 18 кг |
| Прицільна дальність стрільби | 40 м |
| Швидкість польоту стріли | 103 м/с |
| Робочий хід тятиви | 33 см |
| Матеріал корпусу | алюмінієвий сплав, пластик |
| Матеріал приклада | пластик |
| Матеріал плеч | вуглепластик |
| Ширина плечей | 47 см |
| Прицільні пристосування | оптичний приціл |
Опис Арбалет Poe Lang Blade Plus 40 LBS Black (CR-070BP-40)
Блочний арбалет від Тайванської фірми Poe Lang модель Blade Plus в чорному кольорі, з силою натягу в 40 футів.
Ложе виконано з алюмінію, пістолетне руків'я таі регульований приклад з пластика. Оптичний приціл встановлюється на інтегровану планку Пикатінні.
У комплект також влючено:
- оптичний приціл фіксованої кратності 4 * 32,
- захисні окуляри,
- три 20" болта,
- ківер на 3 болта,
- ручка перенесення вогню.
- стопер тятиви,
- віск для тятиви.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше