горючі гази (Ex), Живлення - 3 х 1.5V AAA, 230 г
+ 104 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 319 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Газоаналізатор Benetech витоку газів 10%LEL (GM8800A)
| Визначаємий газ | горючі гази (Ex) |
| Чутливість | метан 50 частинок на мільйон |
| Час прогріву | 60 с |
| Час відгуку | 2 с |
| Межа сигналізації | 10% LEL метану |
| Живлення | 3 х 1.5V AAA |
| Габарити | 220 х 76 х 51 мм |
| Вага | 230 г |
| Виробник | Benetech |
| Штрихкод | 6939144002080 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Газоаналізатор Benetech витоку газів 10%LEL (GM8800A)
горючі гази (Ex), Живлення - 3 х 1.5V AAA, 230 г
+ 104 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 319 грн
+3 дні
Доставка Газоаналізатор Benetech витоку газів 10%LEL (GM8800A)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Газоаналізатор Benetech витоку газів 10%LEL (GM8800A)
| Визначаємий газ | горючі гази (Ex) |
| Чутливість | метан 50 частинок на мільйон |
| Час прогріву | 60 с |
| Час відгуку | 2 с |
| Межа сигналізації | 10% LEL метану |
| Живлення | 3 х 1.5V AAA |
| Габарити | 220 х 76 х 51 мм |
| Вага | 230 г |
| Виробник | Benetech |
| Штрихкод | 6939144002080 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Газоаналізатор Benetech витоку газів 10%LEL (GM8800A)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше