Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050
| Сумісність | HTL 514 BL LED, HTL 514 I LED та HTL 514 WH LED |
| Особливості | фіксатори |
| Додаткові характеристики | алюмінієвий фільтр |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.3 × 19.3 см |
| Вага | 0.190 кг |
| Колір | срібний |
| Країна реєстрації бренду | польща |
| Виробник | Minola |
| Штрихкод | 5902767909778 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050
Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050 — це жиропоглинаючий фільтр, виготовлений із нержавіючої сталі, призначений для ефективного очищення повітря від жиру, пари та неприємних запахів під час приготування їжі.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050
| Сумісність | HTL 514 BL LED, HTL 514 I LED та HTL 514 WH LED |
| Особливості | фіксатори |
| Додаткові характеристики | алюмінієвий фільтр |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.3 × 19.3 см |
| Вага | 0.190 кг |
| Колір | срібний |
| Країна реєстрації бренду | польща |
| Виробник | Minola |
| Штрихкод | 5902767909778 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050
Алюмінієвий фільтр для витяжки Minola Арт. 0050 — це жиропоглинаючий фільтр, виготовлений із нержавіючої сталі, призначений для ефективного очищення повітря від жиру, пари та неприємних запахів під час приготування їжі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше