Характеристики Акваріум Petkit ERAARK Intelligent aquarium-MINI 5 л (4106)
| Форма | прямокутний |
| Об'єм | 5 л |
| Оснащення набору | світильник |
| Ширина | 16.4 см |
| Висота | 16.4 см |
| Глибина | 21.3 см |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | підключення до смартфону |
| Колір | білий |
| Виробник | Petkit |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Акваріум Petkit ERAARK Intelligent aquarium-MINI 5 л (4106)
Регульований колір світла через додаток
Це розумний акваріум, який дає змогу вам регулювати колір світла через додаток. Ви можете вибрати червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий та інші кольори світла. Це не тільки сприяє зростанню риб, а й робить підводний світ більш барвистим. Світло м'яке, що може захистити очі і рибу, а також не дати спостерігачеві і рибі відчувати дискомфорт через стробоскопічний ефект.
Чудовий подарунок або прикраса
Цей акваріум можна використовувати як прикрасу спальні, вітальні та офісу. Акваріум гарно упакований, що робить його ідеальним подарунком для дітей, сім'ї.
Характеристики Акваріум Petkit ERAARK Intelligent aquarium-MINI 5 л (4106)
| Форма | прямокутний |
| Об'єм | 5 л |
| Оснащення набору | світильник |
| Ширина | 16.4 см |
| Висота | 16.4 см |
| Глибина | 21.3 см |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | підключення до смартфону |
| Колір | білий |
| Виробник | Petkit |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Акваріум Petkit ERAARK Intelligent aquarium-MINI 5 л (4106)
Регульований колір світла через додаток
Це розумний акваріум, який дає змогу вам регулювати колір світла через додаток. Ви можете вибрати червоний, помаранчевий, жовтий, зелений, синій, фіолетовий та інші кольори світла. Це не тільки сприяє зростанню риб, а й робить підводний світ більш барвистим. Світло м'яке, що може захистити очі і рибу, а також не дати спостерігачеві і рибі відчувати дискомфорт через стробоскопічний ефект.
Чудовий подарунок або прикраса
Цей акваріум можна використовувати як прикрасу спальні, вітальні та офісу. Акваріум гарно упакований, що робить його ідеальним подарунком для дітей, сім'ї.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше