Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Акваріум Collar aGLASS Nano 15 л (0396)
| Форма | квадратний |
| Об'єм | 15 л |
| Оснащення набору | поліуретанова підкладка |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Товщина скла | 5 мм |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | до комплекту входить покривне скло та поліуретанова підкладка |
| Колір | прозорий |
Опис Акваріум Collar aGLASS Nano 15 л (0396)
Акваріуми AquaLighter aGLASS Nano — це гарне скло, оброблені крайки й акуратні шви.
Для склеювання акваріумів застосовується прозорий силікон, шви найтонші та дуже акуратні. Краї відшліфовані, відполіровані, знята фаска під кутом 45°.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Акваріум Collar aGLASS Nano 15 л (0396)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Акваріум Collar aGLASS Nano 15 л (0396)
| Форма | квадратний |
| Об'єм | 15 л |
| Оснащення набору | поліуретанова підкладка |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Товщина скла | 5 мм |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | до комплекту входить покривне скло та поліуретанова підкладка |
| Колір | прозорий |
Опис Акваріум Collar aGLASS Nano 15 л (0396)
Акваріуми AquaLighter aGLASS Nano — це гарне скло, оброблені крайки й акуратні шви.
Для склеювання акваріумів застосовується прозорий силікон, шви найтонші та дуже акуратні. Краї відшліфовані, відполіровані, знята фаска під кутом 45°.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше