Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Акваріум Collar aGLASS Classic 66 л (0390)
| Форма | прямокутний |
| Об'єм | 66 л |
| Оснащення набору | поліуретанова підкладка |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 31 см |
| Товщина скла | 6 мм |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | до комплекту входить поліуретанова підкладка |
| Колір | прозорий |
Опис Акваріум Collar aGLASS Classic 66 л (0390)
Акваріуми aGLASS Classic класичної прямокутної форми виготовлені з суперпрозорого скла, яке забезпечує максимальне світлопропускання і природну передачу кольору від об'єктів в акваріумі і не має характерного "зеленуватого" відтінку, притаманного стандартного склу.
Акваріуми aGLASS Classic - це гарне скло, оброблені крайки і акуратні шви. Для склеювання акваріумів застосовується прозорий силікон, шви найтонші і дуже акуратні. Крайки відшліфовані, відполіровані, знята фаска під кутом 45°.
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
Акваріум комплектується поліуретановою підкладкою для безпечної установки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Акваріум Collar aGLASS Classic 66 л (0390)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Акваріум Collar aGLASS Classic 66 л (0390)
| Форма | прямокутний |
| Об'єм | 66 л |
| Оснащення набору | поліуретанова підкладка |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 31 см |
| Товщина скла | 6 мм |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | до комплекту входить поліуретанова підкладка |
| Колір | прозорий |
Опис Акваріум Collar aGLASS Classic 66 л (0390)
Акваріуми aGLASS Classic класичної прямокутної форми виготовлені з суперпрозорого скла, яке забезпечує максимальне світлопропускання і природну передачу кольору від об'єктів в акваріумі і не має характерного "зеленуватого" відтінку, притаманного стандартного склу.
Акваріуми aGLASS Classic - це гарне скло, оброблені крайки і акуратні шви. Для склеювання акваріумів застосовується прозорий силікон, шви найтонші і дуже акуратні. Крайки відшліфовані, відполіровані, знята фаска під кутом 45°.
Якість акваріума aGLASS нікого не залишить байдужим!
Акваріум комплектується поліуретановою підкладкою для безпечної установки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше