Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Акваріум Collar DAQUARIUM 5 л (7140)
| Форма | квадратний |
| Об'єм | 5 л |
| Оснащення набору | поліуретанова підкладка |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 17 см |
| Товщина скла | 3 мм |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | до комплекту входить покривне скло та поліуретанова підкладка |
| Колір | прозорий |
Опис Акваріум Collar DAQUARIUM 5 л (7140)
Переваги:
- Надпрозоре скло.
- Акуратні шви з прозорого силікону, ідеально оброблені краї.
- Фаска під кутом у 45° перетворює акваріум на витвір мистецтва!
Комплектація:
- Покривне скло, яке слугує для запобігання вистрибуванню риб і креветок з акваріума, зменшує випаровування води.
- Поліуретанова підкладка (згладжує невеликі нерівності місця встановлення, захищає меблі та дно акваріума від пошкоджень).
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Акваріум Collar DAQUARIUM 5 л (7140)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Акваріум Collar DAQUARIUM 5 л (7140)
| Форма | квадратний |
| Об'єм | 5 л |
| Оснащення набору | поліуретанова підкладка |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 17 см |
| Товщина скла | 3 мм |
| Особливості | оброблені крайки |
| Додаткові характеристики | до комплекту входить покривне скло та поліуретанова підкладка |
| Колір | прозорий |
Опис Акваріум Collar DAQUARIUM 5 л (7140)
Переваги:
- Надпрозоре скло.
- Акуратні шви з прозорого силікону, ідеально оброблені краї.
- Фаска під кутом у 45° перетворює акваріум на витвір мистецтва!
Комплектація:
- Покривне скло, яке слугує для запобігання вистрибуванню риб і креветок з акваріума, зменшує випаровування води.
- Поліуретанова підкладка (згладжує невеликі нерівності місця встановлення, захищає меблі та дно акваріума від пошкоджень).
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше