Вугільний фільтр для витяжки Pyramida PFC1701
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Pyramida PFC1701
| Сумісність | сумісний з витяжками серії V1-60, VF1-60 |
| Додаткові характеристики | в упаковці: 1 шт |
| Габарити (ВхШхГ), см | 3.3 x 15 x 15 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробник | Pyramida |
| Штрихкод | 4260349577595 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Pyramida PFC1701
Вугільний фільтр має високі поглинальні властивості, оскільки виготовляється з горіхів кокосової пальми.
Всього лише 50 г вугілля усуває з повітря приміщення до 250 г забруднювальних домішок, вугільні фільтри Pyramida вбирають як запахи, так і пару й продукти горіння газу. Картонне паковання.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Вугільний фільтр для витяжки Pyramida PFC1701
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Pyramida PFC1701
| Сумісність | сумісний з витяжками серії V1-60, VF1-60 |
| Додаткові характеристики | в упаковці: 1 шт |
| Габарити (ВхШхГ), см | 3.3 x 15 x 15 см |
| Вага | 0.3 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Виробник | Pyramida |
| Штрихкод | 4260349577595 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Pyramida PFC1701
Вугільний фільтр має високі поглинальні властивості, оскільки виготовляється з горіхів кокосової пальми.
Всього лише 50 г вугілля усуває з повітря приміщення до 250 г забруднювальних домішок, вугільні фільтри Pyramida вбирають як запахи, так і пару й продукти горіння газу. Картонне паковання.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше