Характеристики Набір для барбекю Кемпінг Slim G-05 (4823082715169)
| Матеріал | дерево, нержавіюча сталь |
| Комплектація | вилка, лопатка, щипці |
| Розміри | щипці: 33.5 см, лопатка: 35.5 см, вилка: 37 см. |
| Додаткові характеристики | набір з ручками, що не нагріваються |
| Вага | 0.304 кг |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715169 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Набір для барбекю Кемпінг Slim G-05 (4823082715169)
У комплекті аксесуарів Slim є все необхідне для приготування соковитого м’яса, риби й овочів на грилі.
Легкий і зручний набір складається з трьох предметів:
- двозуба виделка з довгою дерев’яною ручкою — з нею дуже зручно перевертати сирі шматочки їжі: наколюючи на зубчики, вам не доведеться брати їх руками;
- пласка лопатка — для зручного перевертання приготованих шматочків їжі, щоб зберегти їх соковитість;
- щипці — використовуйте їх, щоб зняти з вогню гарячі шматочки м’яса, риби й овочів.
Усі предмети виготовлено з якісних та довговічних матеріалів: неіржавної сталі та натурального дерева.
Характеристики Набір для барбекю Кемпінг Slim G-05 (4823082715169)
| Матеріал | дерево, нержавіюча сталь |
| Комплектація | вилка, лопатка, щипці |
| Розміри | щипці: 33.5 см, лопатка: 35.5 см, вилка: 37 см. |
| Додаткові характеристики | набір з ручками, що не нагріваються |
| Вага | 0.304 кг |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Кемпінг |
| Штрихкод | 4823082715169 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Набір для барбекю Кемпінг Slim G-05 (4823082715169)
У комплекті аксесуарів Slim є все необхідне для приготування соковитого м’яса, риби й овочів на грилі.
Легкий і зручний набір складається з трьох предметів:
- двозуба виделка з довгою дерев’яною ручкою — з нею дуже зручно перевертати сирі шматочки їжі: наколюючи на зубчики, вам не доведеться брати їх руками;
- пласка лопатка — для зручного перевертання приготованих шматочків їжі, щоб зберегти їх соковитість;
- щипці — використовуйте їх, щоб зняти з вогню гарячі шматочки м’яса, риби й овочів.
Усі предмети виготовлено з якісних та довговічних матеріалів: неіржавної сталі та натурального дерева.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше