Автоматичне введення резерву (АВР) Enersol ATS для дизельных трехфазных генератов до 18kW (EATS-15DT)
Характеристики Автоматичне введення резерву (АВР) Enersol ATS для дизельных трехфазных генератов до 18kW (EATS-15DT)
| Фазність генератора | 3 фази |
| Діапазон потужності | до 18 кВт |
| Спосіб монтажу | в окремий щиток |
| Додаткові характеристики | світлова індикація |
| Розмір | 400 х 240 х 190 мм |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Enersol |
| Штрихкод | 2000004438937 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автоматичне введення резерву (АВР) Enersol ATS для дизельных трехфазных генератов до 18kW (EATS-15DT)
✔ Автоматичне введення резерву (АВР) для SKDS-* генераторів забезпечує автоматичний запуск електростанції при зникненні напруги в мережі, перемикання споживачів з мережі на живлення від електростанції, а також коректне відключення електростанції при появі напруги в мережі.
Характеристики Автоматичне введення резерву (АВР) Enersol ATS для дизельных трехфазных генератов до 18kW (EATS-15DT)
| Фазність генератора | 3 фази |
| Діапазон потужності | до 18 кВт |
| Спосіб монтажу | в окремий щиток |
| Додаткові характеристики | світлова індикація |
| Розмір | 400 х 240 х 190 мм |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Enersol |
| Штрихкод | 2000004438937 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Автоматичне введення резерву (АВР) Enersol ATS для дизельных трехфазных генератов до 18kW (EATS-15DT)
✔ Автоматичне введення резерву (АВР) для SKDS-* генераторів забезпечує автоматичний запуск електростанції при зникненні напруги в мережі, перемикання споживачів з мережі на живлення від електростанції, а також коректне відключення електростанції при появі напруги в мережі.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше