Технологія друку - метод послідовного наплавления (FDM), кількість друкуючих головок - 1, діаметр сопла - 0.4 мм, область побудови - 220 x 220 x 235 мм, матеріал для друку - PETG, PLA, TPU, PLA-CF, ABS, PETG-CF, CR-carbon, інтерфейси - USB, Wi-Fi
+ 373 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
15 499 грн
+4 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики 3D-принтер Creality Ender-3 V4
| Технологія друку | метод послідовного наплавления (FDM) |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Область побудови | 220 x 220 x 235 мм |
| Товщина шару | 0.1-0.35 мм |
| Максимальна рекомендована швидкість друку | 500 мм/сек |
| Якість друку | ±0.2 мм |
| Дисплей | Сенсорний, Кольоровий 4.3 дюйми |
| Матеріал для друку | ABS, CR-carbon, PETG, PETG-CF, PLA, PLA-CF, TPU |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
Опис 3D-принтер Creality Ender-3 V4
Технологія друку - метод послідовного наплавления (FDM), кількість друкуючих головок - 1, діаметр сопла - 0.4 мм, область побудови - 220 x 220 x 235 мм, матеріал для друку - PETG, PLA, TPU, PLA-CF, ABS, PETG-CF, CR-carbon, інтерфейси - USB, Wi-Fi
+ 373 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
15 499 грн
+4 дні
Доставка 3D-принтер Creality Ender-3 V4
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики 3D-принтер Creality Ender-3 V4
| Технологія друку | метод послідовного наплавления (FDM) |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Область побудови | 220 x 220 x 235 мм |
| Товщина шару | 0.1-0.35 мм |
| Максимальна рекомендована швидкість друку | 500 мм/сек |
| Якість друку | ±0.2 мм |
| Дисплей | Сенсорний, Кольоровий 4.3 дюйми |
| Матеріал для друку | ABS, CR-carbon, PETG, PETG-CF, PLA, PLA-CF, TPU |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
Опис 3D-принтер Creality Ender-3 V4
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше