Характеристики Телевізор Vinga S43FHD25B
ПриміткаОфіційно імпортований ТВ
Тип телевізораLED - телевізор, Smart TV, з Wi-Fi
Діагональ екрану43"
Роздільна здатність екрану1920 x 1080
Контрастність1200:1
Тип підсвічуванняLED підсвітка
Час відгуку матриці8mc
Частота розгортки панелі60 Гц
Процесор зображенняG31MP2
Тип тюнеруцифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2
Читати повністю
Опис Телевізор Vinga S43FHD25B
Необмежені розваги
Відкрийте безмежний світ можливостей разом з Android TV
Full HD зображення з насиченою передачею кольорів
Вбудований тюнер
Різноманіття портів та роз’ємів для ще більшої зручності
Тонкий телевізор. Розроблений на майбутнє
Оцінка покупців
5 відгуків
Оцінити:
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 43", 1920 x 1080, без HDR, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 x 8 (16 Вт), Composite In (AV), 3 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, COAX Out, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 x 606 x 207 мм
img img img
Причина уцінки: Без пошкоджень, Новий, Битий піксель, Упаковка заводська ціла, Повна, 1 рік
Діагональ екрану43"