Уцінка - Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
Причина уцінки: Без пошкоджень, Відновлений, Упаковка заводська ціла, Повна комплектація, 6 міс
Причина уцінки: Потертості на корпусі, Новий, Упаковка заводська ціла, Повна комплектація, 1 рік
Характеристики Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модуль PFC | пасивний |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
Опис Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)





Причина уцінки: Без пошкоджень, Відновлений, Упаковка заводська ціла, Повна комплектація, 6 міс
Причина уцінки: Потертості на корпусі, Новий, Упаковка заводська ціла, Повна комплектація, 1 рік
Характеристики Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модуль PFC | пасивний |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| OutputСurrent +5V | 18A |
Опис Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)





Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)
Бренди в категорії Блоки живлення ПК
- Vinga
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- APNX
- ASRock
- ASUS
- Azza
- Casecom
- Chieftec
- Chieftronic
- Corsair
- Cougar
- Deepcool
- Dell
- Delux
- Enermax
- Fractal Design
- FrimeCom
- FSP
- Gamdias
- Gamemax
- GIGABYTE
- Golden Field
- GreatWall
- HighPower
- Inter-Tech
- Lenovo
- Lian Li
- LogicPower
- Modecom
- MSI
- NZXT
- PcCooler
- Prologix
- Qube
- Seasonic
- Super Flower
- Teltonika
- Xilence
- Zalman
Відгуки та питання покупців Блок живлення Vinga 400W ОЕМ (PSU-400-12 black)