Зубило для перфоратора Зеніт "ПРОФІ" SDS-Plus плоске 40х250 мм (20740250)
код: U0490659
Знятий з виробництва
код: U0807691 сьогодні
Характеристики Зубило для перфоратора Зеніт "ПРОФІ" SDS-Plus плоске 40х250 мм (20740250)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, камінь, цегла |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4821207402505 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора Зеніт "ПРОФІ" SDS-Plus плоске 40х250 мм (20740250)
один предмет, 1 шт, тип хвостовика - SDS Plus, Вид зубила - плоске
Знятий з виробництва
код: U0807691 сьогодні
Характеристики Зубило для перфоратора Зеніт "ПРОФІ" SDS-Plus плоске 40х250 мм (20740250)
| Тип | один предмет |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Сумісність | перфоратор |
| Тип хвостовика | SDS Plus |
| Вид зубила | плоске |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | бетон, камінь, цегла |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4821207402505 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зубило для перфоратора Зеніт "ПРОФІ" SDS-Plus плоске 40х250 мм (20740250)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації