для кухні, одноважільний, врізний, нержавіюча сталь, поворотний, Довжина виливу - 21.5 см, Підключення - 1/2", Колір - чорний, Німеччина
Характеристики Змішувач Kroner Klassisch-ESG03817BLK (CV027936)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення, шланги підведення води |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
Опис Змішувач Kroner Klassisch-ESG03817BLK (CV027936)
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Kroner (KRP) Edelstahl Klassisch-ESG03817BLK виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка не піддається корозії, стійка до ударів та появи тріщин. Змішувач має С-подібну форму з трьома контурами підключення води. За участю першого та другого здійснюється підключення холодної та гарячої води, де змішування відбувається за допомогою картриджа.
для кухні, одноважільний, врізний, нержавіюча сталь, поворотний, Довжина виливу - 21.5 см, Підключення - 1/2", Колір - чорний, Німеччина
Немає в наявності 3 450 грн
Характеристики Змішувач Kroner Klassisch-ESG03817BLK (CV027936)
| Тип | для кухні |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Комплект поставки | змішувач, кріплення, шланги підведення води |
| Тип монтажу | врізний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь |
| Способ монтажа | на 1 отвір |
| Тип виливу | поворотний |
| Довжина виливу | 21.5 см |
| Підключення | до водопроводу |
| Діаметр підключення шлангів | 1/2" |
Опис Змішувач Kroner Klassisch-ESG03817BLK (CV027936)
Змішувач для кухні з підключенням до фільтру Kroner (KRP) Edelstahl Klassisch-ESG03817BLK виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, яка не піддається корозії, стійка до ударів та появи тріщин. Змішувач має С-подібну форму з трьома контурами підключення води. За участю першого та другого здійснюється підключення холодної та гарячої води, де змішування відбувається за допомогою картриджа.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше