Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту SEQUOIA 20V, 2A (SC2020)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту SEQUOIA 20V, 2A (SC2020)
| Напруга, В | 20 В |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Максимальний струм заряду, А | 2 |
| Сумісність акумуляторів | універсальне |
| Додатково | індикатор стану заряду |
| Вага, г | 0.28 кг |
| Виробник | SEQUOIA |
| Штрихкод | 4823104602477 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту SEQUOIA 20V, 2A (SC2020)
Зарядний пристрій Sequoia SC2020 для підзарядки садової техніки.
Світлова індикація – є
60 хв - час заряду 2.0 А/год акумуляторної батареї
120 хв - час заряду 4.0 А/год акумуляторної батареї
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту SEQUOIA 20V, 2A (SC2020)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту SEQUOIA 20V, 2A (SC2020)
| Напруга, В | 20 В |
| Тип акумуляторів | Li-Ion |
| Максимальний струм заряду, А | 2 |
| Сумісність акумуляторів | універсальне |
| Додатково | індикатор стану заряду |
| Вага, г | 0.28 кг |
| Виробник | SEQUOIA |
| Штрихкод | 4823104602477 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Зарядний пристрій для акумуляторів інструменту SEQUOIA 20V, 2A (SC2020)
Зарядний пристрій Sequoia SC2020 для підзарядки садової техніки.
Світлова індикація – є
60 хв - час заряду 2.0 А/год акумуляторної батареї
120 хв - час заряду 4.0 А/год акумуляторної батареї
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше