Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0077
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0077
| Сумісність | для витяжок серії GRASSI |
| Особливості | вугільний фільтр для кухонних витяжок |
| Додаткові характеристики | в упаковці: 1 шт |
| Габарити (ВхШхГ), см | 2 x 27.5 x 28 см |
| Вага | 0.55 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Виробник | Perfelli |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0077
Вугільний фільтр Perfelli Арт. 0077 призначений для очищення повітря від запахів та жирів у витяжках, що працюють в рециркуляційному режимі. Цей фільтр виготовлений з активованого вугілля та має розміри 27,5 × 28 см, товщиною 2 см. Він сумісний з витяжками серії Perfelli GRASSI.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0077
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0077
| Сумісність | для витяжок серії GRASSI |
| Особливості | вугільний фільтр для кухонних витяжок |
| Додаткові характеристики | в упаковці: 1 шт |
| Габарити (ВхШхГ), см | 2 x 27.5 x 28 см |
| Вага | 0.55 кг |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Виробник | Perfelli |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Вугільний фільтр для витяжки Perfelli Арт. 0077
Вугільний фільтр Perfelli Арт. 0077 призначений для очищення повітря від запахів та жирів у витяжках, що працюють в рециркуляційному режимі. Цей фільтр виготовлений з активованого вугілля та має розміри 27,5 × 28 см, товщиною 2 см. Він сумісний з витяжками серії Perfelli GRASSI.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеПопулярні категорії
- Аксесуари до пилососів
- Засоби для догляду за побутовою технікою
- Аксесуари до мультиварок
- Аксесуари для кавоварок
- Аксесуари до пральних машин
- Насадки для комбайнів
- Аксесуари до НВЧ
- Аксесуари до духовок
- Аксесуари до сушилок
- Алюмінієві фільтри для витяжки
- Аксесуари до м'ясорубок
- Аксесуари до холодильників