Характеристики Витяжка кухонна Franke FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295)
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Продуктивність | 918 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 140 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 90 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Тип управління | сенсорне |
Опис Витяжка кухонна Franke FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295)
Витяжні шафи Franke підкуповують своїм дизайном, простотою в догляді та прекрасними технічними характеристиками. Елегантний зовнішній вигляд відповідає сучасним тенденціям. Якісна обробка поверхні витяжок є відмітною ознакою Franke.
Усі витяжки Franke мають два режими роботи: відведення або рециркуляції. У разі встановлення витяжної шафи в приміщенні без виходу назовні, для видалення запахів можна змінити функцію витяжки щодо відведення на фільтрацію (рециркуляцію).
Доставка Витяжка кухонна Franke FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Витяжка кухонна Franke FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295)
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Продуктивність | 918 м3/год |
| Кількість двигунів | 1 |
| Потужність | 140 Вт |
| Режим роботи | відведення повітря і рециркуляція |
| Ширина корпусу | 90 см |
| Діаметр вентиляційної труби | 120/150 мм |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Тип управління | сенсорне |
Опис Витяжка кухонна Franke FPJ 915 V BK/DG (330.0573.295)
Витяжні шафи Franke підкуповують своїм дизайном, простотою в догляді та прекрасними технічними характеристиками. Елегантний зовнішній вигляд відповідає сучасним тенденціям. Якісна обробка поверхні витяжок є відмітною ознакою Franke.
Усі витяжки Franke мають два режими роботи: відведення або рециркуляції. У разі встановлення витяжної шафи в приміщенні без виходу назовні, для видалення запахів можна змінити функцію витяжки щодо відведення на фільтрацію (рециркуляцію).
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше