Вимірювач освітленості Benetech люксметр + термометр, USB (GM1020)
код: U0495806
від 0 до 200 000 Lux, Похибка - в діапазоні до 10000 Lux - ± 3%, в діапазоні понад 10000 Lux - ± 4%, Діапазон вимірювання температури - від 0 °С до 40 °С, Похибка вимірювання температури - ±1 °С, Одиниці виміру - Lux/Fc, °С/°F, Робоча температура - від 0 до 40°С, 3 х 1,5V (ААА), Габарити - 151 х 55 х 30 мм, Вага - 158 г
+ 48 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 613 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Вимірювач освітленості Benetech люксметр + термометр, USB (GM1020)
| Діапазон вимірювання рівня освітленості | від 0 до 200 000 Lux |
| Похибка | в діапазоні до 10000 Lux - ± 3%, в діапазоні понад 10000 Lux - ± 4% |
| Діапазон вимірювання температури | від 0 °С до 40 °С |
| Похибка вимірювання температури | ±1 °С |
| Одиниці виміру | Lux/Fc, °С/°F |
| Діапазон робочої температури | від 0 до 40°С |
| Додатково | USB-інтерфейс, для підключення до ПК |
| Живлення | 3 х 1,5V (ААА) |
| Габарити | 151 х 55 х 30 мм |
| Вага | 158 г |
Опис Вимірювач освітленості Benetech люксметр + термометр, USB (GM1020)
від 0 до 200 000 Lux, Похибка - в діапазоні до 10000 Lux - ± 3%, в діапазоні понад 10000 Lux - ± 4%, Діапазон вимірювання температури - від 0 °С до 40 °С, Похибка вимірювання температури - ±1 °С, Одиниці виміру - Lux/Fc, °С/°F, Робоча температура - від 0 до 40°С, 3 х 1,5V (ААА), Габарити - 151 х 55 х 30 мм, Вага - 158 г
+ 48 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 613 грн
+2 дні
Доставка Вимірювач освітленості Benetech люксметр + термометр, USB (GM1020)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Вимірювач освітленості Benetech люксметр + термометр, USB (GM1020)
| Діапазон вимірювання рівня освітленості | від 0 до 200 000 Lux |
| Похибка | в діапазоні до 10000 Lux - ± 3%, в діапазоні понад 10000 Lux - ± 4% |
| Діапазон вимірювання температури | від 0 °С до 40 °С |
| Похибка вимірювання температури | ±1 °С |
| Одиниці виміру | Lux/Fc, °С/°F |
| Діапазон робочої температури | від 0 до 40°С |
| Додатково | USB-інтерфейс, для підключення до ПК |
| Живлення | 3 х 1,5V (ААА) |
| Габарити | 151 х 55 х 30 мм |
| Вага | 158 г |
Опис Вимірювач освітленості Benetech люксметр + термометр, USB (GM1020)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше