Тип поверхні - електрична, індукційні, загартоване скло, кількість конфорок - 4, Управління - сенсорне, 220 В, Розміри ніші для вбудовування - 5.2 х 56 х 49 см, 9.85 кг, чорний
Характеристики Варочна поверхня Beko HII 64400 QT (HII64400QT)
| Тип поверхні | електрична |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Матеріал поверхні | загартоване скло |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність підключення | 5600 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функції | індикатор залишкового тепла, блокування від випадкового натискання, захист від дітей, звуковий сигнал, розпізнавання посуду, розширювальна зона |
| Напруга | 220 В |
| Наявність шнура живлення | є |
| Розміри ніші для вбудовування | 5.2 х 56 х 49 см |
Опис Варочна поверхня Beko HII 64400 QT (HII64400QT)
Тип поверхні - електрична, індукційні, загартоване скло, кількість конфорок - 4, Управління - сенсорне, 220 В, Розміри ніші для вбудовування - 5.2 х 56 х 49 см, 9.85 кг, чорний
Немає в наявності 9 999 грн
Характеристики Варочна поверхня Beko HII 64400 QT (HII64400QT)
| Тип поверхні | електрична |
| Тип нагрівальних елементів | індукційні |
| Матеріал поверхні | загартоване скло |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність підключення | 5600 Вт |
| Управління | сенсорне |
| Функції | індикатор залишкового тепла, блокування від випадкового натискання, захист від дітей, звуковий сигнал, розпізнавання посуду, розширювальна зона |
| Напруга | 220 В |
| Наявність шнура живлення | є |
| Розміри ніші для вбудовування | 5.2 х 56 х 49 см |
Опис Варочна поверхня Beko HII 64400 QT (HII64400QT)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше