+ 174 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 429 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-301S
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | червоний |
| Дискретність відліку | 100 г |
| Межа зважування | 300 кг |
| Розмір платформи | 400 x 500 мм |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Вбудований акумулятор | так |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Розміри | 820 х 410 х 400 мм |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-301S
Торгові ваги Grunhelm GSC-301S застосовуються для зважування різноманітних продуктів. Ідеально підійдуть на підприємствах промисловості, магазинних складах тощо.
Тип - торгові, дискретність відліку - 100 г
+ 174 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
3 429 грн
+3 дні
Доставка Ваги торгівельні Grunhelm GSC-301S
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ваги торгівельні Grunhelm GSC-301S
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | рідкокристалічний |
| Колір символів індикатора | червоний |
| Дискретність відліку | 100 г |
| Межа зважування | 300 кг |
| Розмір платформи | 400 x 500 мм |
| Тип клавіатури | мембранна |
| Вбудований акумулятор | так |
| Час автономної роботи | до 100 годин |
| Розміри | 820 х 410 х 400 мм |
Опис Ваги торгівельні Grunhelm GSC-301S
Торгові ваги Grunhelm GSC-301S застосовуються для зважування різноманітних продуктів. Ідеально підійдуть на підприємствах промисловості, магазинних складах тощо.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше