Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Tropic (PN00199)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал конструкції | дерево |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри в складеному вигляді | 80х20х9 см |
| Розміри | 80х60х65 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | дерево |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 4820242929350 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Tropic (PN00199)
Складаний стіл Skif Outdoor Tropic — це стильний і функціональний дерев’яний стіл для кемпінгу, пікніків і відпочинку на природі. Міцна дерев’яна стільниця має приємну натуральну текстуру, стійка до вологи та легко очищується. Легкий сталевий каркас забезпечує надійність і довговічність при мінімальній вазі.
Стіл оснащений регульованими по висоті ніжками, що дозволяє зручно встановлювати його навіть на нерівній поверхні. Завдяки складаній конструкції модель швидко розкладається, займає мінімум місця й легко транспортується.
Skif Outdoor Tropic — це поєднання природного стилю, практичності та надійності. Ідеальний вибір для кемпінгу, пікніків, риболовлі чи заміського відпочинку.
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Tropic (PN00199)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал конструкції | дерево |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Розміри в складеному вигляді | 80х20х9 см |
| Розміри | 80х60х65 см |
| Вага | 5 кг |
| Колір | дерево |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 4820242929350 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Tropic (PN00199)
Складаний стіл Skif Outdoor Tropic — це стильний і функціональний дерев’яний стіл для кемпінгу, пікніків і відпочинку на природі. Міцна дерев’яна стільниця має приємну натуральну текстуру, стійка до вологи та легко очищується. Легкий сталевий каркас забезпечує надійність і довговічність при мінімальній вазі.
Стіл оснащений регульованими по висоті ніжками, що дозволяє зручно встановлювати його навіть на нерівній поверхні. Завдяки складаній конструкції модель швидко розкладається, займає мінімум місця й легко транспортується.
Skif Outdoor Tropic — це поєднання природного стилю, практичності та надійності. Ідеальний вибір для кемпінгу, пікніків, риболовлі чи заміського відпочинку.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше