Туристичний стіл Skif Outdoor Scandi Duo Wood (ZF-H006)
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Scandi Duo Wood (ZF-H006)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал, пластик |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 58x60x45 см |
| Розміри в складеному вигляді | 82x20x16 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Scandi Duo Wood (ZF-H006)
Серія Skif Outdoor Scandi налічує дві моделі: Duo – для двох людей та Quatro, який розрахований на чотирьох осіб.Вся лінійка складаних столів Scandi комплектується міцними нейлоновими чохлами з ручками, для зручного транспортування та зберігання.
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Scandi Duo Wood (ZF-H006)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал, пластик |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 58x60x45 см |
| Розміри в складеному вигляді | 82x20x16 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | коричневий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Scandi Duo Wood (ZF-H006)
Серія Skif Outdoor Scandi налічує дві моделі: Duo – для двох людей та Quatro, який розрахований на чотирьох осіб.Вся лінійка складаних столів Scandi комплектується міцними нейлоновими чохлами з ручками, для зручного транспортування та зберігання.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше