Туристичний стіл Skif Outdoor Floyd I Чорний (ZF-H005)
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Floyd I Чорний (ZF-H005)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал, пластик |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 70x70x57 см |
| Розміри в складеному вигляді | 85x14x13 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 4820242925741 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Floyd I Чорний (ZF-H005)
Верх стола складається з двох знімних пластикових направляючих, поміж якими розташовується основна робоча поверхня. До речі, ця поверхня складається по типу «гармошки», що зменшує габарити у складеному вигляді.
Для зручного транспортування та зберігання, стіл Skif Outdoor Floyd має нейлоновий чохол з ручкою та затяжкою.
Серія складаних столів Skif Outdoor Floyd налічує дві моделі – Floyd I та Floyd II, які відрізняються лише розмірами.
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Floyd I Чорний (ZF-H005)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал, пластик |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Розміри | 70x70x57 см |
| Розміри в складеному вигляді | 85x14x13 см |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 4820242925741 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Floyd I Чорний (ZF-H005)
Верх стола складається з двох знімних пластикових направляючих, поміж якими розташовується основна робоча поверхня. До речі, ця поверхня складається по типу «гармошки», що зменшує габарити у складеному вигляді.
Для зручного транспортування та зберігання, стіл Skif Outdoor Floyd має нейлоновий чохол з ручкою та затяжкою.
Серія складаних столів Skif Outdoor Floyd налічує дві моделі – Floyd I та Floyd II, які відрізняються лише розмірами.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше