Туристичний стіл Skif Outdoor Event XL (XJM-Z180AGR)
код: U0960325
складаний, Матеріал каркаса - метал, пластик, пластик, метал, Максимальне навантаження - 100 кг, розміри - 180х74х74 см, вага - 11 кг, Колір - бежевий
Немає в наявності 2 160 грн
Аналог
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Event XL (XJM-Z180AGR)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал, пластик |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | 180х74х74 см |
| Розміри в складеному вигляді | 94 х 75 х 8 см |
| Вага | 11 кг |
| Колір | бежевий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 4820242925888 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Event XL (XJM-Z180AGR)
Стіл Skif Outdoor Event – це зручний кемпінговий стіл, який має робочу поверхню виготовлену з міцного ударостійкого пластику та оснащений міцними складаними металевими ніжками. Серія столів Event від Skif Outdoor налічує чотири моделі: S, M, L та XL. Столи розмірів M, L та XL мають складану конструкцію із фіксуючими замками та ручками для перенесення. Натомість наймолодша версія з лінійки столів Event – S, не складається та немає ручки але, на відміну від інших, має найменшу вагу.
складаний, Матеріал каркаса - метал, пластик, пластик, метал, Максимальне навантаження - 100 кг, розміри - 180х74х74 см, вага - 11 кг, Колір - бежевий
Немає в наявності 2 160 грн
Характеристики Туристичний стіл Skif Outdoor Event XL (XJM-Z180AGR)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | метал, пластик |
| Матеріал конструкції | метал, пластик |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Розміри | 180х74х74 см |
| Розміри в складеному вигляді | 94 х 75 х 8 см |
| Вага | 11 кг |
| Колір | бежевий |
| Виробник | Skif Outdoor |
| Штрихкод | 4820242925888 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Skif Outdoor Event XL (XJM-Z180AGR)
Стіл Skif Outdoor Event – це зручний кемпінговий стіл, який має робочу поверхню виготовлену з міцного ударостійкого пластику та оснащений міцними складаними металевими ніжками. Серія столів Event від Skif Outdoor налічує чотири моделі: S, M, L та XL. Столи розмірів M, L та XL мають складану конструкцію із фіксуючими замками та ручками для перенесення. Натомість наймолодша версія з лінійки столів Event – S, не складається та немає ручки але, на відміну від інших, має найменшу вагу.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше