Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Туристичний стіл Bo-Camp Compact 56x34 cm Grey (1404359)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Розміри | 56 х 34 х 24 см |
| Розміри в складеному вигляді | 56 х 34 х 3.5 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Колір | сірий, сріблястий |
| Виробник | Bo-Camp |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Bo-Camp Compact 56x34 cm Grey (1404359)
Дуже низький та компактний стіл. Цей складаний стіл є невисокою моделлю зі складними ніжками. Виготовлений із міцного та легкого алюмінію.
У складеному вигляді (ДxШxВ): 56x34x3,5 см.
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Туристичний стіл Bo-Camp Compact 56x34 cm Grey (1404359)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний стіл Bo-Camp Compact 56x34 cm Grey (1404359)
| Тип | складаний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Розміри | 56 х 34 х 24 см |
| Розміри в складеному вигляді | 56 х 34 х 3.5 см |
| Вага | 1.55 кг |
| Колір | сірий, сріблястий |
| Виробник | Bo-Camp |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Туристичний стіл Bo-Camp Compact 56x34 cm Grey (1404359)
Дуже низький та компактний стіл. Цей складаний стіл є невисокою моделлю зі складними ніжками. Виготовлений із міцного та легкого алюмінію.
У складеному вигляді (ДxШxВ): 56x34x3,5 см.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше