Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE (4823081502845)
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE (4823081502845)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | 150D Oxford DITE, поліестер |
| Призначення | для туризму, тактичні |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1980 × 760 × 75 мм |
| Товщина | 7 см |
| Вага | 2.75 – 2.86 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | клапан, стяжки, чохол |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE (4823081502845)
Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE- комфортний самонадувающийся термоізоляційний килимок збільшеної ширини, товщиною 7,5 см, для дач, пікніків, кемпінгу. Ультраміцне, легке і тонке нанесене зсередини покриття TPU, а також горизонтальні циліндричні канали пінополіуретанового наповнювача забезпечують надійну герметичність, оптимальну вагу і максимальні компресійні якості.
Тканина верхньої поверхні MICROVELOUR підвищує комфортність і гарантує приємний контакт з тілом. Стійка до зносу і посилена вплітанням міцної нитки тканина дна OXFORD DITE запобігають ковзанню килимка, збільшують термін експлуатації. Килимок оснащений двома надійними великими латунними клапанами для прискорення процесу надування або здування при згортанні килимка. Килимок комплектується ремонтним набором (тюбик клею, тканина для латочок) і чохлом.
Доставка Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE (4823081502845)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE (4823081502845)
| Вид | самонадувні |
| Матеріал | 150D Oxford DITE, поліестер |
| Призначення | для туризму, тактичні |
| Кількість шарів | 2 |
| Розміри | 1980 × 760 × 75 мм |
| Товщина | 7 см |
| Вага | 2.75 – 2.86 кг |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Комплектація | клапан, стяжки, чохол |
Опис Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE (4823081502845)
Туристичний килимок Terra Incognita Lux 7.5 WIDE- комфортний самонадувающийся термоізоляційний килимок збільшеної ширини, товщиною 7,5 см, для дач, пікніків, кемпінгу. Ультраміцне, легке і тонке нанесене зсередини покриття TPU, а також горизонтальні циліндричні канали пінополіуретанового наповнювача забезпечують надійну герметичність, оптимальну вагу і максимальні компресійні якості.
Тканина верхньої поверхні MICROVELOUR підвищує комфортність і гарантує приємний контакт з тілом. Стійка до зносу і посилена вплітанням міцної нитки тканина дна OXFORD DITE запобігають ковзанню килимка, збільшують термін експлуатації. Килимок оснащений двома надійними великими латунними клапанами для прискорення процесу надування або здування при згортанні килимка. Килимок комплектується ремонтним набором (тюбик клею, тканина для латочок) і чохлом.
Дізнатися детальніше