Характеристики Тріскачка Toptul телескопічна 1" 500-800 мм (CHES3208)
| Приєднувальний квадрат | 1" |
| Кількість зубців | 43 |
| Довжина | 500-800 мм |
| Перемикач | диcкoвий |
| Матеріал | сталь |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Додатково | реверс, телескопічні, фіксатор головки |
| Виробник | Toptul |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тріскачка Toptul телескопічна 1" 500-800 мм (CHES3208)
Тріскачка Toptul виготовлена з високоякісних інструментальних матеріалів, що забезпечить надійність і довговічність інструменту під час експлуатації.
Інструмент Toptul — це професійний інструмент, здатний витримувати великі навантаження. Він стане надійним помічником як для автолюбителів, так і в масштабах найбільших автосервісів.
Характеристики Тріскачка Toptul телескопічна 1" 500-800 мм (CHES3208)
| Приєднувальний квадрат | 1" |
| Кількість зубців | 43 |
| Довжина | 500-800 мм |
| Перемикач | диcкoвий |
| Матеріал | сталь |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Додатково | реверс, телескопічні, фіксатор головки |
| Виробник | Toptul |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тріскачка Toptul телескопічна 1" 500-800 мм (CHES3208)
Тріскачка Toptul виготовлена з високоякісних інструментальних матеріалів, що забезпечить надійність і довговічність інструменту під час експлуатації.
Інструмент Toptul — це професійний інструмент, здатний витримувати великі навантаження. Він стане надійним помічником як для автолюбителів, так і в масштабах найбільших автосервісів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше