Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Тріскачка Toptul 1/4" шарнірна (360°) 72 зубці (CJLN0816)
| Приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Кількість зубців | 72 |
| Довжина | 155 мм |
| Перемикач | диcкoвий |
| Матеріал | двокомпонентна рукоятка, сталь |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Додатково | реверс, фіксатор головки, шapніpний мexaнізм |
| Виробник | Toptul |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тріскачка Toptul 1/4" шарнірна (360°) 72 зубці (CJLN0816)
Тріскачка Toptul виготовлена з високоякісних інструментальних матеріалів, що забезпечить надійність і довговічність інструменту під час експлуатації.
Інструмент Toptul — це професійний інструмент, здатний витримувати великі навантаження. Він стане надійним помічником як для автолюбителів, так і в масштабах найбільших автосервісів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Тріскачка Toptul 1/4" шарнірна (360°) 72 зубці (CJLN0816)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Тріскачка Toptul 1/4" шарнірна (360°) 72 зубці (CJLN0816)
| Приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Кількість зубців | 72 |
| Довжина | 155 мм |
| Перемикач | диcкoвий |
| Матеріал | двокомпонентна рукоятка, сталь |
| Кількість предметів | 1 шт |
| Додатково | реверс, фіксатор головки, шapніpний мexaнізм |
| Виробник | Toptul |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Тріскачка Toptul 1/4" шарнірна (360°) 72 зубці (CJLN0816)
Тріскачка Toptul виготовлена з високоякісних інструментальних матеріалів, що забезпечить надійність і довговічність інструменту під час експлуатації.
Інструмент Toptul — це професійний інструмент, здатний витримувати великі навантаження. Він стане надійним помічником як для автолюбителів, так і в масштабах найбільших автосервісів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше