Характеристики Тример садовий Зеніт ЗТС-1450 (840554)
| Ріжуча система | волосінь, ніж |
| Тип штанги | пряма |
| Ширина покосу | 255 мм, 420 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 8500 об/хв |
| Конструкційні особливості | захисний кожух |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Потужність двигуна | 1450 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Напруга живлення | 220 В |
Опис Тример садовий Зеніт ЗТС-1450 (840554)
Тример садовий електричний ЗЕНИТ ЗТС-1450 — це надійний садовий інструмент для покосу трави, молодих пагонів кущів (з товщиною гілок до 10 мм) у важкодоступних місцях.
Модель з верхнім розташуванням двигуна, завдяки чому пил, тирса, волога від зрізу або після дощу не потрапляють всередину двигуна.
Тример обладнаний системою «Плавный пуск» та блокуванням від перегріву, що є далеко не у всіх моделей. Дані функції дозволяють робити скошування (окантовку) зелені дуже охайно та точно під запит. Призначений для покосу шпулею з ліскою та ножем (входять до комплекту).
Електротример ЗЕНИТ ЗТС-1450 мобільний та маневрений, з низьким рівнем шуму, простий у зберіганні та обслуговуванні. Досить потужний для роботи у режимі частого використання навіть в умовах домогосподарств з великими ділянками для покосу.
Основні технічні параметри
|
Характеристики Тример садовий Зеніт ЗТС-1450 (840554)
| Ріжуча система | волосінь, ніж |
| Тип штанги | пряма |
| Ширина покосу | 255 мм, 420 мм |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 8500 об/хв |
| Конструкційні особливості | захисний кожух |
| Тип двигуна | електродвигун |
| Потужність двигуна | 1450 Вт |
| Розташування двигуна | верхнє |
| Тип живлення | мережа |
| Напруга живлення | 220 В |
Опис Тример садовий Зеніт ЗТС-1450 (840554)
Тример садовий електричний ЗЕНИТ ЗТС-1450 — це надійний садовий інструмент для покосу трави, молодих пагонів кущів (з товщиною гілок до 10 мм) у важкодоступних місцях.
Модель з верхнім розташуванням двигуна, завдяки чому пил, тирса, волога від зрізу або після дощу не потрапляють всередину двигуна.
Тример обладнаний системою «Плавный пуск» та блокуванням від перегріву, що є далеко не у всіх моделей. Дані функції дозволяють робити скошування (окантовку) зелені дуже охайно та точно під запит. Призначений для покосу шпулею з ліскою та ножем (входять до комплекту).
Електротример ЗЕНИТ ЗТС-1450 мобільний та маневрений, з низьким рівнем шуму, простий у зберіганні та обслуговуванні. Досить потужний для роботи у режимі частого використання навіть в умовах домогосподарств з великими ділянками для покосу.
Основні технічні параметри
|
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації