номінальна споживана потужність - 350 Вт, швидкість обертання - 5000 об/хв
Знятий з виробництва
код: U1149942 завтра
Акція
код: U0456889 завтра
Вибір ITBOX
код: U0568948 завтра
Акція
код: U0648494 завтра
Акція
Характеристики Точильний верстат Зеніт для ланцюгів ЗДЦ-350 (841462)
| Тип | для ланцюгів |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 104 мм |
| Товщина шліфувального круга | 3.2 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точильний верстат Зеніт для ланцюгів ЗДЦ-350 (841462)
номінальна споживана потужність - 350 Вт, швидкість обертання - 5000 об/хв
Знятий з виробництва
код: U1149942 завтра
Акція
код: U0456889 завтра
Вибір ITBOX
код: U0568948 завтра
Акція
код: U0648494 завтра
Акція
Характеристики Точильний верстат Зеніт для ланцюгів ЗДЦ-350 (841462)
| Тип | для ланцюгів |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 5000 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 104 мм |
| Товщина шліфувального круга | 3.2 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точильний верстат Зеніт для ланцюгів ЗДЦ-350 (841462)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації