номінальна споживана потужність - 350 Вт, швидкість обертання - 2950 об/хв
Знятий з виробництва
код: U1149942 завтра
Акція
код: U0456889 завтра
Вибір ITBOX
код: U0568948 завтра
Акція
код: U0648494 завтра
Акція
Характеристики Точильний верстат Зеніт ЗСТ-А 3515 (843849)
| Тип | універсальний |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 150 мм |
| Клас захисту | IP 23 |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4820235113940 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точильний верстат Зеніт ЗСТ-А 3515 (843849)
номінальна споживана потужність - 350 Вт, швидкість обертання - 2950 об/хв
Знятий з виробництва
код: U1149942 завтра
Акція
код: U0456889 завтра
Вибір ITBOX
код: U0568948 завтра
Акція
код: U0648494 завтра
Акція
Характеристики Точильний верстат Зеніт ЗСТ-А 3515 (843849)
| Тип | універсальний |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Зовнішній діаметр шліфувального круга | 150 мм |
| Клас захисту | IP 23 |
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4820235113940 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Точильний верстат Зеніт ЗСТ-А 3515 (843849)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації