інвертор, 220 В, 6.5 кВт, 280 А, Діаметр зварювального електроду - 1.6-5 мм, IP21S, Клас ізоляції - F, 6 кг
Знятий з виробництва
код: U1142234 сьогодні
Акція
код: U1142233 сьогодні
Акція
код: U0456897 сьогодні
Акція
код: U0965011 сьогодні
Акція
Характеристики Зварювальний апарат Зеніт ЗСИ-280 (845766)
| Вид | інвертор |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Діаметр зварювального електроду | 1.6-5 мм |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Особливості | дисплей |
| Функції | Anti-stik (антизалипання) |
| Вага | 6 кг |
Опис Зварювальний апарат Зеніт ЗСИ-280 (845766)
інвертор, 220 В, 6.5 кВт, 280 А, Діаметр зварювального електроду - 1.6-5 мм, IP21S, Клас ізоляції - F, 6 кг
Знятий з виробництва
код: U1142234 сьогодні
Акція
код: U1142233 сьогодні
Акція
код: U0456897 сьогодні
Акція
код: U0965011 сьогодні
Акція
Характеристики Зварювальний апарат Зеніт ЗСИ-280 (845766)
| Вид | інвертор |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Максимальний зварювальний струм | 280 А |
| Діаметр зварювального електроду | 1.6-5 мм |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Особливості | дисплей |
| Функції | Anti-stik (антизалипання) |
| Вага | 6 кг |
Опис Зварювальний апарат Зеніт ЗСИ-280 (845766)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації