Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)
| Матеріал | металеве покриття, фольга |
| Призначення | покривала (рятувальна ковдра) |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 160 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | у зібраному вигляді не займає багато місця в аптечці чи багажнику автомобіля |
| Вага | 38 г |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Виробник | Poputchik |
| Штрихкод | 2000007922433 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)
Термоковдра медичного призначення
Ковдра може використовуватись для захисту від переохолодження або перегрівання протягом тривалого перебування в екстремальних умовах.
В Європі діє міжнародний стандарт DIN 13164, згідно з яким рятувальною ковдрою комплектуються всі аптечки автомобільного та залізничного транспорту. Завдяки своїм властивостям термоковдра є практична не тільки в екстремальних умовах, а і в повсякденному житті. Адже, окрім того, що в ковдру можна загорнутись захищаючись від холоду, вітру або сонячних променів, її можна використовувати як:
- тент (від сонця або дощу);
- екран (що відбиватиме тепло багаття);
- термопідстилку;
- утеплення туристичного намету.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)
| Матеріал | металеве покриття, фольга |
| Призначення | покривала (рятувальна ковдра) |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 160 см |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Особливості | у зібраному вигляді не займає багато місця в аптечці чи багажнику автомобіля |
| Вага | 38 г |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Виробник | Poputchik |
| Штрихкод | 2000007922433 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)
Термоковдра медичного призначення
Ковдра може використовуватись для захисту від переохолодження або перегрівання протягом тривалого перебування в екстремальних умовах.
В Європі діє міжнародний стандарт DIN 13164, згідно з яким рятувальною ковдрою комплектуються всі аптечки автомобільного та залізничного транспорту. Завдяки своїм властивостям термоковдра є практична не тільки в екстремальних умовах, а і в повсякденному житті. Адже, окрім того, що в ковдру можна загорнутись захищаючись від холоду, вітру або сонячних променів, її можна використовувати як:
- тент (від сонця або дощу);
- екран (що відбиватиме тепло багаття);
- термопідстилку;
- утеплення туристичного намету.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Термоковдра Poputchik 160 х 210 см (52-001)