Характеристики Світильник точковий Candellux 2273662 TUBA (2273662)
| Джерело світла | галогенова лампа, люмінесцентна лампа, рефлекторна лампа, світлодіодна (LED) лампа |
| Тип монтажу | накладний |
| Призначення | для кімнати, для кухні, комора, коридор, універсальний |
| Форма | циліндрична |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | ні |
| Цоколь плафона | GU10 |
| Поворотний плафон | ні |
| Колір плафона | білий, рожевий |
Опис Світильник точковий Candellux 2273662 TUBA (2273662)
Компанія Candellux вже понад двадцять років займається розробкою і виробництвом освітлювальних приладів. За цей період на ринок було випущено безліч моделей світильників для дому та офісу, зокрема люстри, торшери, бра, настільні лампи, точкове освітлення. Крім того, бренд постійно модернізує і вдосконалює виробничі процеси, що дає змогу домогтися найвищої якості. Ще однією важливою перевагою світильників Candellux є їхній стильний дизайн, різноманітність колірних рішень, а також використовуваних форм і матеріалів. Різноманітність конфігурацій робить такі прилади найкращим рішенням для встановлення в будь-якому приміщенні.
Характеристики Світильник точковий Candellux 2273662 TUBA (2273662)
| Джерело світла | галогенова лампа, люмінесцентна лампа, рефлекторна лампа, світлодіодна (LED) лампа |
| Тип монтажу | накладний |
| Призначення | для кімнати, для кухні, комора, коридор, універсальний |
| Форма | циліндрична |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Лампа в комплекті | ні |
| Цоколь плафона | GU10 |
| Поворотний плафон | ні |
| Колір плафона | білий, рожевий |
Опис Світильник точковий Candellux 2273662 TUBA (2273662)
Компанія Candellux вже понад двадцять років займається розробкою і виробництвом освітлювальних приладів. За цей період на ринок було випущено безліч моделей світильників для дому та офісу, зокрема люстри, торшери, бра, настільні лампи, точкове освітлення. Крім того, бренд постійно модернізує і вдосконалює виробничі процеси, що дає змогу домогтися найвищої якості. Ще однією важливою перевагою світильників Candellux є їхній стильний дизайн, різноманітність колірних рішень, а також використовуваних форм і матеріалів. Різноманітність конфігурацій робить такі прилади найкращим рішенням для встановлення в будь-якому приміщенні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше