Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Світильник Delux CFR LED 6_4000K 6 Вт (90024451)
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 620 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Лампа в комплекті | ні |
Опис Світильник Delux CFR LED 6_4000K 6 Вт (90024451)
Вбудовані світлодіодні світильники ТМ Delux серії CFR призначені для освітлення побутових та адміністративно-громадських приміщень.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Світильник Delux CFR LED 6_4000K 6 Вт (90024451)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Світильник Delux CFR LED 6_4000K 6 Вт (90024451)
| Джерело світла | світлодіодна (LED) панель |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Тип світильника | настінний, стельовий |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 620 Лм |
| Колірна температура | 4000 K |
| Лампа в комплекті | ні |
Опис Світильник Delux CFR LED 6_4000K 6 Вт (90024451)
Вбудовані світлодіодні світильники ТМ Delux серії CFR призначені для освітлення побутових та адміністративно-громадських приміщень.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше