Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 520 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм | 11 л |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Продукти для сушки | горіхи, гриби, зелень, овочі, фрукти, ягоди |
| Габарити | 38.8 х 38.5 х 37.6 см |
| Особливості | регулювання температури |
| Колір | білий |
Опис Сушка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302
Сушарка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302 потужністю 520 Вт. Виготовлена із харчового пластику. Кількість лотків: 5. Оснащена функцією конвекції (35-70 ° С) та має захист від перегріву. Розміри: 37.6 x 38.5 x 38.8 см
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302
| Тип управління | механічний |
| Потужність | 520 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм | 11 л |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Продукти для сушки | горіхи, гриби, зелень, овочі, фрукти, ягоди |
| Габарити | 38.8 х 38.5 х 37.6 см |
| Особливості | регулювання температури |
| Колір | білий |
Опис Сушка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302
Сушарка для овочів та фруктів SeaBreeze SB-0302 потужністю 520 Вт. Виготовлена із харчового пластику. Кількість лотків: 5. Оснащена функцією конвекції (35-70 ° С) та має захист від перегріву. Розміри: 37.6 x 38.5 x 38.8 см
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше