Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 8010 S
Характеристики Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 8010 S
| Тип управління | електронний |
| Потужність | 800 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 10 |
| Об'єм | 28 л |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Продукти для сушки | овочі, фрукти, хліб |
| Габарити | 40.5 х 40.3 х 33.8 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Особливості | автоматичне вимкнення, захист від перегрівання, таймер, терморегулятор |
Опис Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 8010 S
Сушарка для овочів і фруктів PRIME Technics PFD 8010 S — це надійний і потужний помічник для домашнього використання, який дозволяє зберігати природну користь сезонних дарів у зручному та безпечному форматі.
Завдяки об’єму в 28 літрів та 10 сталевим решіткам вона легко впорається з великою кількістю овочів, фруктів, зелені чи грибів за один цикл.
Сучасна конвективна система сушіння рівномірно розподіляє тепло завдяки вентилятору, розташованому ззаду, а температурний діапазон від 35 до 85 °C дозволяє підібрати оптимальні умови для різних продуктів.
Зручне електронне керування, таймер, терморегулятор, а також функції автовимикання та захисту від перегріву забезпечують повний контроль над процесом і максимальну безпеку.
Корпус з нержавіючої сталі не лише стильний, але й стійкий до зносу, а разом з лотком для крихт та піддоном для пастили сушарка стає ще функціональнішою.
Характеристики Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 8010 S
| Тип управління | електронний |
| Потужність | 800 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 10 |
| Об'єм | 28 л |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Продукти для сушки | овочі, фрукти, хліб |
| Габарити | 40.5 х 40.3 х 33.8 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Особливості | автоматичне вимкнення, захист від перегрівання, таймер, терморегулятор |
Опис Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 8010 S
Сушарка для овочів і фруктів PRIME Technics PFD 8010 S — це надійний і потужний помічник для домашнього використання, який дозволяє зберігати природну користь сезонних дарів у зручному та безпечному форматі.
Завдяки об’єму в 28 літрів та 10 сталевим решіткам вона легко впорається з великою кількістю овочів, фруктів, зелені чи грибів за один цикл.
Сучасна конвективна система сушіння рівномірно розподіляє тепло завдяки вентилятору, розташованому ззаду, а температурний діапазон від 35 до 85 °C дозволяє підібрати оптимальні умови для різних продуктів.
Зручне електронне керування, таймер, терморегулятор, а також функції автовимикання та захисту від перегріву забезпечують повний контроль над процесом і максимальну безпеку.
Корпус з нержавіючої сталі не лише стильний, але й стійкий до зносу, а разом з лотком для крихт та піддоном для пастили сушарка стає ще функціональнішою.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше