Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 708 S
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 708 S
| Тип управління | сенсорний |
| Потужність | 700 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 8 |
| Об'єм | 19 л |
| Матеріал корпусу | метал |
| Продукти для сушки | горіхи, гриби, зелень, овочі, трави, фрукти, хліб, ягоди |
| Габарити | 30 х 28 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Особливості | автоматичне вимкнення, захист від перегрівання, термостат |
Опис Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 708 S
Сушіння для овочів та фруктів, об'єм 19 л, потужність 700 Вт, конвективна система сушіння, електронне управління, 8 секцій, корпус – 304 сталь, терморегулятор 35 - 85 °С, автоматичне відключення, таймер 24 години, вентилятор розташований ззаду, захист від перегріву , колір нержавіюча сталь/чорний.
Сушіння підходить для овочів, фруктів, грибів, трави, горіхів, хліба, ягід, зелені, лікувальних трав.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 708 S
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 708 S
| Тип управління | сенсорний |
| Потужність | 700 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 8 |
| Об'єм | 19 л |
| Матеріал корпусу | метал |
| Продукти для сушки | горіхи, гриби, зелень, овочі, трави, фрукти, хліб, ягоди |
| Габарити | 30 х 28 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Особливості | автоматичне вимкнення, захист від перегрівання, термостат |
Опис Сушка для овочів та фруктів PRIME Technics PFD 708 S
Сушіння для овочів та фруктів, об'єм 19 л, потужність 700 Вт, конвективна система сушіння, електронне управління, 8 секцій, корпус – 304 сталь, терморегулятор 35 - 85 °С, автоматичне відключення, таймер 24 години, вентилятор розташований ззаду, захист від перегріву , колір нержавіюча сталь/чорний.
Сушіння підходить для овочів, фруктів, грибів, трави, горіхів, хліба, ягід, зелені, лікувальних трав.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше