Тип управління - електронний, потужність - 380 Вт, система сушки - конвективна, кількість секцій - 5, габарити - 35.8 х 33.8 х 28 см
Характеристики Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-12
| Тип управління | електронний |
| Потужність | 380 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм | 17.5 л |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Продукти для сушки | м'ясо, овочі, риба, трави, фрукти |
| Габарити | 35.8 х 33.8 х 28 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Особливості | терморегулятор |
Опис Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-12
Сушарка для овочів і фруктів MPM MSG-12 має потужність 380 Вт
Переваги:
Переваги:
- 5 прозорих сит розміром 31.5 x 29.5 см
- Електронний дисплей
- Корпус із нержавіючої сталі
- Плавне регулювання температури від 35°C до 75°C
- Сита з регульованою висотою від 2 до 4 см
- Складна конструкція – полегшує зберігання
- Швидко та ефективно сушить: гриби, фрукти, овочі, квіти та трави
- Таймер (від 30 хв до 36 годин)
Тип управління - електронний, потужність - 380 Вт, система сушки - конвективна, кількість секцій - 5, габарити - 35.8 х 33.8 х 28 см
Немає в наявності 2 771 грн
Характеристики Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-12
| Тип управління | електронний |
| Потужність | 380 Вт |
| Cистема сушки | конвективна |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм | 17.5 л |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Продукти для сушки | м'ясо, овочі, риба, трави, фрукти |
| Габарити | 35.8 х 33.8 х 28 см |
| Вага | 2.4 кг |
| Особливості | терморегулятор |
Опис Сушка для овочів та фруктів MPM MSG-12
Сушарка для овочів і фруктів MPM MSG-12 має потужність 380 Вт
Переваги:
Переваги:
- 5 прозорих сит розміром 31.5 x 29.5 см
- Електронний дисплей
- Корпус із нержавіючої сталі
- Плавне регулювання температури від 35°C до 75°C
- Сита з регульованою висотою від 2 до 4 см
- Складна конструкція – полегшує зберігання
- Швидко та ефективно сушить: гриби, фрукти, овочі, квіти та трави
- Таймер (від 30 хв до 36 годин)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше