Характеристики Сушка для овочів та фруктів Gorenje FDK400DE
| Тип управління | електронний |
| Потужність | 240 Вт |
| Cистема сушки | нагрівальна |
| Кількість секцій | 5 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Продукти для сушки | гриби, домашнє печиво, м'ясо, макаронні вироби, овочі, риба, рослини, фрукти, хліб |
| Габарити | 220 х 293 х 210 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Особливості | led дисплей, автоматичне вимкнення, білий індикатор роботи, гумові ніжки, збереження вітамінів та мінералів, легка заміна лотка, приєднувальний кабель 1,2 м, регулювання часу роботи |
| Колір | білий |
Опис Сушка для овочів та фруктів Gorenje FDK400DE
Сушка для продуктів Gorenje FDK400DE — ідеальний прилад для натурального збереження смаку та користі фруктів, овочів, грибів, ягід, зелені, м’яса чи навіть домашніх снеків. Ця модель поєднує потужність, зручність та ефективність.
Особливості:
- 5 знімних лотків дозволяють сушити різні продукти одночасно, не змішуючи аромати.
- Регульована температура (35–70°C) дає змогу точно контролювати процес сушки.
- Циркуляція гарячого повітря забезпечує рівномірне висушування без потреби перевертання.
- Прозора кришка та лотки дозволяють контролювати процес без відкривання.
- Компактне зберігання — лотки складаються один в один.
- Захист від перегріву гарантує безпечну роботу приладу.
Характеристики Сушка для овочів та фруктів Gorenje FDK400DE
| Тип управління | електронний |
| Потужність | 240 Вт |
| Cистема сушки | нагрівальна |
| Кількість секцій | 5 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Продукти для сушки | гриби, домашнє печиво, м'ясо, макаронні вироби, овочі, риба, рослини, фрукти, хліб |
| Габарити | 220 х 293 х 210 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Особливості | led дисплей, автоматичне вимкнення, білий індикатор роботи, гумові ніжки, збереження вітамінів та мінералів, легка заміна лотка, приєднувальний кабель 1,2 м, регулювання часу роботи |
| Колір | білий |
Опис Сушка для овочів та фруктів Gorenje FDK400DE
Сушка для продуктів Gorenje FDK400DE — ідеальний прилад для натурального збереження смаку та користі фруктів, овочів, грибів, ягід, зелені, м’яса чи навіть домашніх снеків. Ця модель поєднує потужність, зручність та ефективність.
Особливості:
- 5 знімних лотків дозволяють сушити різні продукти одночасно, не змішуючи аромати.
- Регульована температура (35–70°C) дає змогу точно контролювати процес сушки.
- Циркуляція гарячого повітря забезпечує рівномірне висушування без потреби перевертання.
- Прозора кришка та лотки дозволяють контролювати процес без відкривання.
- Компактне зберігання — лотки складаються один в один.
- Захист від перегріву гарантує безпечну роботу приладу.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше