Сушарка для рушників Navin Симфонія, 800х480х150мм (12-009030-4880)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Navin Симфонія, 800х480х150мм (12-009030-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Площа обігріву | 3 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 192 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
Опис Сушарка для рушників Navin Симфонія, 800х480х150мм (12-009030-4880)
Електрична рушникосушка Симфонія 480х800 від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Потужність моделі складає: 192 Вт;
- Робоча температура (*): до 55°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Navin Симфонія, 800х480х150мм (12-009030-4880)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Navin Симфонія, 800х480х150мм (12-009030-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Площа обігріву | 3 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 192 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
Опис Сушарка для рушників Navin Симфонія, 800х480х150мм (12-009030-4880)
Електрична рушникосушка Симфонія 480х800 від українського виробника NAVIN виготовлена з вуглецевої сталі, яка відрізняється високою якістю і міцністю. Модель має порошкове покриття. Товщина стінки перемичок рушникосушарки складає 1,5 мм, а стійок 2 мм.
- Потужність моделі складає: 192 Вт;
- Робоча температура (*): до 55°C;
- Ступінь захисту: IP44;
- Гарантія: 60 міс.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше