Сушарка для рушників Navin Камелія, 800х480х105мм (12-207033-4880)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Сушарка для рушників Navin Камелія, 800х480х105мм (12-207033-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Площа обігріву | 4 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 145 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
Опис Сушарка для рушників Navin Камелія, 800х480х105мм (12-207033-4880)
Рушникосушка Камелія 480х800 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — чорний муар). Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Сушарка для рушників Navin Камелія, 800х480х105мм (12-207033-4880)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Сушарка для рушників Navin Камелія, 800х480х105мм (12-207033-4880)
| Тип | електричний |
| Форма | драбинка |
| Можливість підключення | праворуч |
| Діаметр підключення | 1/2" |
| Площа обігріву | 4 м² |
| Тип підігріву | сухий тен |
| Максимальна теплова потужність | 145 Вт |
| Максимальна температура підігріву | 55 °C |
| Клас захисту | IP44 |
| Матеріал | сталь |
Опис Сушарка для рушників Navin Камелія, 800х480х105мм (12-207033-4880)
Рушникосушка Камелія 480х800 Sensor (розташування шнура з вилкою — праворуч) виготовлена з вуглецевої сталі високої якості й міцності. Модель має порошкове покриття (колір — чорний муар). Товщина стінки колекторів (стійок) і перемичок сушарки дорівнює 1,5 мм.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше